D
u
k
e
 
u
 
n
g
a
r
k
u
a
r
.
.
.

Duke treguar 1 –12 nga 259 rezultate

BABY NOVA PUMP SET

€13.80

BABY NOVA PUMP SET - Set i pompës për qumësht të gjirit,ideale për nënat që punojnë,për të siguruar ushqim të shëndet...

TOMMEE TIPPEE SOOTHERS 6-12M

€9.00

TOMMEE TIPPEE - Biberon ortodontik i përshtatshëm për përdorim nga mosha 6-12 muaj.Ka një formë simetrike që respekto...

TOMMEE TIPPEE ANTI-COLIC 6M+

€9.00

TOMMEE TIPPEE ANTI-COLIC 6M+ Me tommee tippee anti-colic fëmija juaj mund të kontrollojë rrjedhën e qumështit për të ...

TOMMEE TIPPEE ANTI-COLIC 3M+

€9.00

TOMMEE TIPPEE ANTI-COLIC 3M+ Me tommee tippee anti-colic fëmija juaj mund të kontrollojë rrjedhën e qumështit për të ...

NIVEA SOOTHING CARING POWDER

€5.60

NIVEA SOOTHING CARING POWDER 100g - Mbron lëkurën delikate të foshnjës në mënyrë efektive nga acarimi,çarja dhe kruar...

SEBA MED BODY LOTION

€10.70

SEBA MED BODY LOTION 100ml - Losion për hidratim të thellë të lëkurës së foshnjes që ndihmon për ta mbrojtur nga thar...

BABY NOVA STILLEINGEN

€6.20

BABY NOVA STILLEINLAGEN 30 copë - Mantare higjienike për nëna të dizajnuara për përdorim afatgjatë me përthithje maks...

SEBA MED CLEANSING BAR

€5.80

SEBA MED CLEANSING BAR - Sapun për pastrim të butë të lëkurës delikate të foshnjës,duke minimizuar rrezikun e tharjes...

SEBA MED CLEANSING BAR

€6.60

SEBAMED CLEANSING BAR 100g - Zvogëlon në mënyrë efektive aknet dhe pikat e zeza në formë të lehtë të akneve, duke pas...

SEBA MED EVERY DAY SHAMPOO

€9.50

SEBA MED EVERY DAY SHAMPOO 200ml - kjo formulë e butë nuk heqë vajrat natyralë dhe nuk irriton lëkurën e kokës si sha...

SEBA MED ANTI HAIR LOSS SHAMPOO

€10.70

SEBA MED ANTI HAIR LOSS SHAMPOO 200ml - Redukton rënien e flokëve përmes aktivizimit të qarkullimit në lëkurën e kokë...

SEBA MED FACIAL TONER

€7.90

SEBA MED FACIAL TONER 150ml - Largon yndyrën e tepërt dhe papastërtitë nga lëkura,ndërsa e hidraton atë për ta mbrojt...

+383 44 100 227

PREMIUM QUALITY | EXCELLENCE

Veternik, Zona Jugore (Afër Albit), Prishtinë 10000

/ Adresa