D
u
k
e
 
u
 
n
g
a
r
k
u
a
r
.
.
.
€9.50

SEBA MED EVERY DAY SHAMPOO 200ml - kjo formulë e butë nuk heqë vajrat natyralë dhe nuk irriton lëkurën e kokës si shampot tjerë me bazë sapuni duke ndihmuar në mbajtjen e integritetit të brendshëm strukturor të flokëve tuaj,duke rritur shkëlqimin dhe duke i lënë flokët të butë dhe me pamje të shëndetshme.I përshtatshëm për flokë normale dhe të thata

Kategoria: KOZMETIKË Tags: sebamed,shampoo,hair care SKU:

0 vlerësime për SEBA MED EVERY DAY SHAMPOO

Vlerëso këtë produkt

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e nevojshme për tu plotësuar janë të hijezuara.

Vlerësimi juaj

Shikoni edhe këto produkte

+383 44 100 227

PREMIUM QUALITY | EXCELLENCE

Veternik, Zona Jugore (Afër Albit), Prishtinë 10000

/ Adresa