D
u
k
e
 
u
 
n
g
a
r
k
u
a
r
.
.
.
€6.60

SEBAMED CLEANSING BAR 100g - Zvogëlon në mënyrë efektive aknet dhe pikat e zeza në formë të lehtë të akneve, duke pastruar butësisht poret për të hequr yndyrën e tepërt

Kategoria: KOZMETIKË Tags: sebamed,soap,ph5.5 SKU:

0 vlerësime për SEBA MED CLEANSING BAR

Vlerëso këtë produkt

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e nevojshme për tu plotësuar janë të hijezuara.

Vlerësimi juaj

Shikoni edhe këto produkte

+383 44 100 227

PREMIUM QUALITY | EXCELLENCE

Veternik, Zona Jugore (Afër Albit), Prishtinë 10000

/ Adresa